NaujaProjektavimasTentų gamybaKatedros bokšto dengimo darbai

2021-05-11

Lyderiaujanti pasaulyje, Vokietijos pastolių gamybos įmonė kreipėsi į UAB Gikniaus Kaukas pagalbos su užduotimi: uždengti tentais pastolius, suformuojant stogą restauruojamai bažnyčiai. 

 Užduotis komplikuota ir sudėtinga. Konstrukcijos aukščiausia dalis nuo žemės yra 90 m. ir ją veikia didelės vėjo apkrovos. 

UAB Gikniaus Kaunas ir Vokietijos tentinio audinio gamybos įmonė Heytex suderino tentinio audinio sudėtį, pagal specialiai šiam projektui pritaikytus techninius reikalavimus. Tentinio audinio gaminys padidintos nedegumo klasės, skirtas spausdinti plačiaforamčiu spausdintuvu, neprarandant padidinto stiprumo vėjo apkrovoms.

Nuo pradėtos užsakovo užklausos iki galutinio produkto montavimo užtrukome 9 mėnesius. 

Viso dalimis sumontavome 700 m² tentinio audinio, o įvertinus metrais būtų ~300 beginių metrų. Kiekvieną įveriamą juostą reikėjo apdirbti iš abiejų pusių “Keder” tipo montavimo virve, taip tentas uždaro viršutinę konstrukcijos dalį nuo kritulių. Papildomai montuojama „velcro“ tipo tvirtinimo juosta, virinama karštuoju būdu UAB Gikniaus Kaukas gamybinėje bazėje. Darbai privalėjo būti atlikti milimetro tikslumu ir atitikti visus duomenis pagal techninius brėžinius konstruktyvo viršuje, tik tokiu būdu apsaugojome darbuotojus nuo gamtos neigiamų sąlygų ir praeivius apačioje nuo krentančių dulkių bei šiukšlių.

Vieta:
Riga, Latvija
Trukmė:
9 mėnesiai
Plotas:
700 m²